Gorący trend. Suknia ślubna w stylu bohemian

Już kilka sezonów styl określany jako bohemian błyskawicznie wszedł do katalogów mody ślubnej i nie tylko i zostaje w nich na dłużej. Nic w tym niezwykłego – suknia ślubna bohemian charakteryzuje się delikatnością, niezwykłością i jest bardzo kobieca. Gdy postanowiłaś kupić suknię ślubną inną niż wszystkie, zobacz, jak piękne i efektowne są suknie w stylu bohemian.

Styl bohemian w modzie kojarzy się przede wszystkim z niezależnością, lekką cygańską nutą, bycie na przekór schematom i standardowym stylom. Na taki sposób decydują się dziewczyny, które nie lubią zwykłych kreacji, które dysponuje dress code. Ubrania w stylu boho są zwiewne a także jedyne w swoim charakterze. Skoro w tym stylu odnajdujesz się dobrze, też w wyjątkowym dniu swego ślubu najwłaściwszym rozwiązaniem będzie suknia ślubna w stylu bohemian.

Lekko, wiejsko i swobodnie

Wbrew pozorom, trend boho to nie tylko indywidualna w swoim typie suknia ślubna, a jednocześnie cały klimat oraz oprawa ceremonii ślubnej. Uroczystości weselne w owym stylu znacznie odbiegają od standardowych, kosztownych i hucznych zabaw z bogato przystrojoną salą weselną, sztywnym jadłospisem i normalnymi podstawowymi ślubnymi zabawami. Wesela w trendzie bohemian często przygotowywane są w plenerach lub w miejscach nietypowych – jak wiejska zagroda zaaranżowana w stodole czy w parku powodują, że impreza ma zupełnie inny, charakter również z pewnością będzie zapamiętana na długo. Podobnie jest ze ślubnymi sukniami – zamiast rozłożystych i skomplikowanych kreacji na uroczystościach w charakterze boho królują lekkie spływające po ciele suknie jak również akcesoria utrzymane w podobnym charakterze.

Kreacja ślubna bohemian – szybko a także na wymiar

Jeśli poszukujesz innej i charakterystycznej sukni ślubnej boho, idealnym wyjściem będzie studio sukien ślubnych Warszawa. Ogromny wybór pięknych kreacji, ceny na każdy portfel jak również możliwość ekspresowego stworzenia sukni na miarę tylko w ciągu jeden do dwóch dni to gwarancja, iż z przekonaniem znajdziesz dobrą suknię, w jakiej będziesz wyglądać pięknie.

Dowiedz się więcej!

Wyślij do nas swój email aby dowiedzieć się więcej!