Kreacja ślubna nie musi być śnieżnobiała

Dobranie idealnej kreacji ślubnej jest jedną z najistotniejszych decyzji, którą musi podjąć przyszła małżonka. Ale nie bywa to jednak łatwe, gdyż w każdym sezonie salony z sukniami ślubnymi mają coraz to różniejsze i wyraźnie eleganckie kreacje. Zanim panna młoda wybierze wymarzony wzór, powinna rozważyć, czy suknia z pewnością wymaga by mieć biały kolor?

Jednak dalej część kobiet planuje w dniu ślubu ubrać białą kreację ślubną, coraz częściej panien młodych do ślubu kupuje suknie w całkowicie innych odcieniach. Do niedawna szczytem odwagi był wybór sukni ślubnej w odcieniu pudrowego różu. Jednak suknie ślubne bywają znacznie więcej ciekawe kolorystycznie.

Biały kolor kreacji nie jest, wbrew pozorom, mocno zakorzeniony w kulturze. Dopiero mniej więcej w połowie osiemnastego wieku przyszłe mężatki zaczęły chodzić do ołtarza biały kolor, jaka symbolizowała czystość i dziewictwo. Wcześniej suknie ślubne były bardzo kolorowe, często w różnych kolorach koloru czerwonego. Teraz nareszcie pradawne zwyczaje powracają do mody zaś na prezentacjach projektantów ślubnych a także przy ołtarzach coraz częściej widać suknie ślubne w odcieniach malinowych, złotych, a nawet szarych lub czarnych.

Delikatne kolory lub mocne kolorystycznie dodatki

Jeżeli marzysz, aby Twoja suknia ślubna nie była śnieżnobiała i równocześnie nie masz przekonania na wyraźne akcenty kolorystyczne, atelier kreacji ślubnych dysponują w ofercie wiele stonowanych odcieni np. kawę z mlekiem, czy kolor rumu. Taka kreacja z pewnością będzie skupiać spojrzenia i fascynować wyglądem, pod warunkiem, iż jest zaadaptowana do Twojego rodzaju urody a także do charakteru. Ciekawym podejściem są też suknie w różnych odcieniach szarości,jasnych barw, oraz wymieszane z odważniejszymi dodatkami kolorystycznymi – wtedy w przykładzie w mocnym,zdecydowanym, wyrazistym kolorze są wykończenia sukni. Doskonale, by były dobrane kolorystycznie do elementów ubioru narzeczonego. Wówczas małżonkowie pod względem ubioru razem będą prezentowali się spójnie i niezwykle efektownie.

Dowiedz się więcej!

Wyślij do nas swój email aby dowiedzieć się więcej!